Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. jun
10:00
Mejdal-Halgård Fodbold (2)
BK Klitten
U8 Drenge A2 (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 104
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Oversidder
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Mejdal-Halgård Fodbold
BK Klitten
U11 Drenge A2 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 82
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Skjern GF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 724
|
|||||||||||||||||||
03. jun
17:30
Mejdal-Halgård Fodbold (2)
Lemvig GF
U9 Drenge C (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
03. jun
17:30
Mejdal-Halgård Fodbold
Resen/Humlum IF (1)
U9 Drenge B2 (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 74
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. jun
17:45
Mejdal-Halgård Fodbold
Tjørring IF
U12 Piger B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Hammerum IF (1)
Kvinde C2 (+15) 7:7 Kortbane - Forår 2024 Pulje 116
|
|||||||||||||||||||
04. jun
17:30
Mejdal-Halgård Fodbold
Mønsted IF
U10 Piger C (14) 8M Introkamp 4. juni Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Vorgod-Barde MOF
Kvinde C1 (+15) 7:7 Kortbane - Forår 2024 Pulje 110
|
|||||||||||||||||||
08. jun
09:45
Mejdal-Halgård Fodbold
Mejrup GU (1)
U8 Drenge C (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 121
|
|||||||||||||||||||
08. jun
09:45
Mejdal-Halgård Fodbold
Måbjerg IF
U10 Drenge C (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
08. jun
09:45
Mejdal-Halgård Fodbold
Mejrup GU (1)
U8 Piger B (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
08. jun
09:45
Mejdal-Halgård Fodbold (1)
Feldborg/Haderup IF
U9 Drenge C (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Herning KFUM
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 724
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Måbjerg IF
U11 Drenge C (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 93
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Thisted FC
U11 Drenge A2 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 82
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Herning KFUM
U10 Drenge B1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Oversidder
U12 Piger A (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 161
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Mejdal-Halgård Fodbold (1)
Naur-Sir-Krunderup
U8 Drenge B2 (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 113
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Vinderup IK
U8 Piger C (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Lemvig GF
U10 Piger C (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:30
Mejdal-Halgård Fodbold
Brande IF
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 636
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:30
Mejdal-Halgård Fodbold
Hammerum IF
U12 Piger B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:15
Mejdal-Halgård Fodbold
Linde B
U9 Drenge B1 (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 68
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:15
Mejdal-Halgård Fodbold
Borbjerg Skave Fodbold
U8 Drenge B1 (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 107
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:15
Mejdal-Halgård Fodbold
Måbjerg IF (1)
U9 Piger C (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 135
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Tjørring IF
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 884
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Aalborg KFUM
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
Mejdal-Halgård Fodbold
Ringkøbing IF
U9 Drenge A1 (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
Mejdal-Halgård Fodbold (1)
Thisted FC
U8 Drenge A2 (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 103
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
Mejdal-Halgård Fodbold (2)
KLG (1)
U8 Drenge A2 (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 104
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:30
Mejdal-Halgård Fodbold
Tangsø fS
U12 Piger C (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:30
Mejdal-Halgård Fodbold
Måbjerg IF
U12 Drenge B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Snejbjerg SG&I
Kvinde C2 (+15) 7:7 Kortbane - Forår 2024 Pulje 116
|
|||||||||||||||||||
11. jun
17:30
Mejdal-Halgård Fodbold
Team Tangen
U13 Piger C (11) 8:8 Forår 2024 Pulje 156
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:15
Mejdal-Halgård Fodbold
Spjald IF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 271
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Sunds IF
U9 Drenge A1 (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Mejdal-Halgård Fodbold (1)
Skive IK (E)
U8 Drenge A2 (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 103
|
|||||||||||||||||||
17. jun
17:30
Mejdal-Halgård Fodbold
Ulfborg-Vemb
U15 Piger C (09) 8:8 Kortbane - Forår 2024 Pulje 132
|
|||||||||||||||||||
17. jun
18:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Ringkøbing IF
U12 Piger C (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
17. jun
18:00
Mejdal-Halgård Fodbold (1)
Skive IK
U14 Drenge Liga 5 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
18. jun
18:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Lemvig GF
U13 Piger C (11) 8:8 Forår 2024 Pulje 156
|
|||||||||||||||||||
18. jun
18:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Gudum Nissum IF
U11 Drenge C (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 93
|
|||||||||||||||||||
19. jun
17:30
Mejdal-Halgård Fodbold
Måbjerg IF (2)
U8 Drenge C (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 121
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Skjern/Tarm
Kvinde C1 (+15) 7:7 Kortbane - Forår 2024 Pulje 110
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:00
Mejdal-Halgård Fodbold (2)
Videbæk IF
U8 Drenge A2 (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 104
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Vildbjerg SF
U11 Drenge A2 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 82
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:30
Mejdal-Halgård Fodbold
Borbjerg Skave Fodbold
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
23. jun
11:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Borbjerg Skave Fodbold
U10 Piger C (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Herrup/Tvis Fodbold
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 65
|
|||||||||||||||||||
24. jun
17:30
Mejdal-Halgård Fodbold
Resen/Humlum IF (2)
U9 Drenge B2 (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 74
|
|||||||||||||||||||
25. jun
17:30
Mejdal-Halgård Fodbold
Sunds IF
U11 Drenge A2 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 82
|
|||||||||||||||||||
25. jun
17:30
Mejdal-Halgård Fodbold
Mejrup GU
U8 Piger C (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
26. jun
17:30
Mejdal-Halgård Fodbold (2)
Hjerm FIF
U9 Drenge C (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
27. jun
18:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Resen/Humlum IF
U10 Drenge C (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
27. jun
18:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Ikast FC
U10 Drenge B1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 16
|